חוגים

ציור על קנווס

חוג המשלב ציור על קנווס בצבעים אקריליים ומכחולים ומברשות. שילוב של צביעה וחומרים נילווים כמו תחבושות גבס ומשחות פיסוליות. נצייר פרחים נופים דמויות או ציורי אווירה מופשטים בשלל צבעים ואווירה חמה לבית. החוג מתקיים פעם בשבוע 3 שעות לימוד עם אווירה חמה ויחס אישי.

ציור על פורצלן

ציור פריטים מפורצלן לבן עם צביעה בצבעים מיוחדים ושמן, עבודה ושריפה בתנור חם. נילמד טכניקות שונות של צביעה כמו ציינה פייט ינג
צביעת פרחים, טיפופים תחימה עם ציפורן . ניתן לצייר על אריחים צלחות פורצלן. החוג מתקיים פעם בשבוע 3 שעות לימוד.

חוג פיוזינג

חוג המשלב חיתוך זכוכיות, שבר ועוד… שבר עם זכוכיות מיוחדות, שילובם לעבודה מושלמת ושריפה והתכה בתנור חם. ניתן להכין צלחות תמונות שולחנות אהילים וכו. החוג מתקיים פעם בשבוע ל3 שעות לימוד עם אווירה חמה ויחס אישי. בחוג מקבלים ציוד ומיכשור לעבודה.

ויטראז'

עבודה דייקנית של חיתוך זכוכיות עם סכין יהלום והלחמות עם מלחם. חומרים נילווים לאהילים, תמונות ופריטים שונים מזכוכית נשתמש עם חמרים שונים. החוג מתקיים פעמים בשבוע 3 שעות לימוד. בחוג מקבלים את כל המכשירים הנלווים לעבודה כמו סכיני חיתוך ומשייף ועוד…

ציור על זכוכית

טכניקות ציור על כל זכוכית שקופה או צבעונית בצבעים מיוחדים עם שמן. עבודה והפלה לתבניות בתנור מיוחד לזכוכית בחום גבוה.
ניתן להכין צלחות שולחנות חלונות. נילמד טכניקות רבות ושילובים שונים עם חמרים נילווים ונוספים, כמו פרחים תחרות נופים מופשט וכו. החוג מתקיים פעם בשבוע 3 שעות לימוד, עם אווירה חמה ויחס אישי, ספרות מקצועית והכוונה ותמיכה.

ציור על זכוכית

פסיפס היא מלאכה דייקנית של התאמת צבעים, חיתוך פיסות זכוכית קרמיקה. אבן לאבן,שבר ועוד שבר ופתאום קסם מתגלה תמונה שלמה. יש משהוא ממכר בקסם הפסיפס, התמכרות לחוויית הפסיפס. החוג מתקיים פעם בשבוע 3 שעות לימוד. עובדים על עיטור מראות שולחנות פריטים מעץ או זכוכית, מקבלים חותך זכוכית הנקרא צ'ק-צ'ק לעבודה. החוג מתנהל באווירה חמה ויחס אישי חם, ספרות מקצועית ותמיכה אישית.

צריבה על עץ

תחימה וחריכה עם עיפרון חשמלי על כל סוגי עץ לא מעובד וצביעה עם צבעים שקופים ושילוב של פטינה למראה עץ עתיק וישן. נצרוב על פריטים מעץ תמונות קופסאות מראות וכל. פריט מעץ בטכניקות שונות כולל טכניקת השחמה. החוג מתקיים פעם בשבוע 3 שעות לימוד, באווירה חמה יחס אישי בקבוצות קטנות.

חוג ציור על עץ

להעניק עם השראה ומגע כדי להגיע לתרפיה ורגיעה מהיצירה. היצירה שבי נתנה את ביטוייה. בעבודה ובמגע עם קומפוזיציה וצבע ובכל חמר, להפיח חיים עיצוב ועיטור חפצים וכלים. ציור על עץ היא טכניקה של שני צבעים על מכחול בה ניתן לצייר דרך המהירה ונאיבית עיטורים פרחים נופים חיות. הטכניקה מקנה יסודות נכונים בציור וחיזוק המכחול ואין צורך בידע קודם. לפי המוטו שלי "לכל אדם טמון מתנת אל והוא האומנות". החוג מתקיים עם יחס אישי שפע מוסיקה ואוירה חמה פעם בשבוע 3 שעות לימוד בקבוצות קטנות.

נגישות